VÄLJASÕIDUKEELD: RÄMEEKS TÕSILOO PÕHJALESUUNAS

Šokeeriv tõde sellest, kuidas kohustuslik ilmumata jätmine ajateenistusele ja meditsiinikomisjonile muutub Eestis vanglaks
Riigis, kus iga noor mees on kutsutud ajateenistusse, võib välismaale minek olla võimatu valik neile, kes otsustavad kutsele mitte vastata. Selles olukorras olevad ajateenijad seisavad silmitsi mitte ainult potentsiaalse sõjaväeteenistusega, vaid ka õigusest ilma jätmisega lahkuda riigist – justkui sulgeb riik nende ees uksed maailma.
Kui riik muutub pigem vanglaks kui koduks
Keeldumine ilmumast ajateenistusele ja meditsiinikomisjonile võib kaasa tuua tõsiseid tagajärgi, võttes ajateenijalt võimaluse vabalt liikuda Eesti piiridest väljapoole. See pole lihtsalt reisikeeld, vaid sisuliselt vangistamine omaenda riigi piiride sees, justkui nähtamatud seinad, mis isoleerivad neid kogu maailmast.
Selle otsuse emotsionaalset raskust on raske üle hinnata. Noored, kelle plaanidesse kuulus töötamine välismaal, õppimine maailma ülikoolides või lihtsalt võimalus puhkamiseks teistes riikides, seisavad nüüd silmitsi perspektiiviga jääda lõksu Eesti piiridesse.
Leidke tuge ArmyLaw'lt
Sellises olukorras õigusabi otsimine muutub hädavajalikuks.

Miks?
 • Õiguste kaitsmine
  ArmyLaw juristid suudavad hinnata väljasõidukeelu kohaldamise seaduslikkust ja välja töötada strateegia teie õiguste kaitseks.
  01
 • Kohtus esindamine
  Kui asi jõuab kohtusse, on meie juristid teie kõrval, esindades teie huve ja võideldes piirangute tühistamise eest.
  02
 • Individuaalne nõustamine
  Iga olukord on ainulaadne ja ArmyLaw aitab teil mõista, kuidas taastada õigus välismaale reisida, pakkudes personaalset lähenemist ja professionaalset nõu.
  03
Ärge alluge piirangutele – pöörduge ArmyLaw poole, et taastada õigus vabale liikumisele ja vältida välismaale reisimise keeluga seotud talumatut kannatust.

Lahtiütlemine:

Leiame, et teenima peaks iga eestlane, kes suudab ja tahab seda teha. See on vabatahtlik valik ja me toetame seda.
TEENIDA vs MITTE TEENIDA
MÕTLE VEELKORD!
TEENIDA vs
MITTE TEENIDA
MÕTLE VEELKORD!
Saa teada, kuidas seaduslikult pääseda ajateenistusest
Andrei Vesterinen
Jurist. CEO

Loe ka:

Made on
Tilda