ŠOKK: Eesti noormehed saavad kuni 1000 eurot trahvi ajateenistusest kõrvalehoidumise eest!

Iga aastaga jääb küsimus ajateenistusest Eesti noorte jaoks aktuaalseks.
Meie, ArmyLaw'is, usume, et VABADUS on iga ajateenija õigus valida, kas teenida või mitte! Kuid Eesti riigil on teine arvamus! Paljud ajateenijad, kes keelduvad ilmumast meditsiinikomisjonile, seisavad silmitsi suurte trahvidega, ulatudes hämmastavate 1000 euroni!
1000 eurot iga 3-4 kuu tagant, kuidas teile see tundub? Meie isiklikult peame seda väga karmiks!
Ärge leppige kokku, vaid karistage!

Massiliste trahvide peamiseks põhjuseks on seaduste ignoreerimine, mis nõuab iga ajateenija ilmumist meditsiinikomisjonile. See kohustuslik sündmus on oluline samm teel sõjaväeteenistuse sobivuse kindlaksmääramiseks

On oluline mõista, et need trahvid ei karista ainult ajateenistusest kõrvalehoidumise eest, vaid võivad olla ajateenija rahalise heaolu koormaks. Riigi ülesanne on sundida teid armeesse minema!
Summa 1000 eurot võib tõsiselt mõjutada isiklikku rahalist olukorda, tekitades juba keerulises olukorras täiendavaid raskusi.
ARMYLAW - TOETAME TEID TEIE VALIKUS
Olukorras, kus militariseerimine muutub tõsiseks küsimuseks, on mõistlik pöörduda advokaadi poole.

Siin on kolm peamist põhjust, miks peaksite pöörduma ArmyLaw poole, et vähendada trahvide hulka ja GARANTEERITULT mitte minna armeesse:
 • Õiguste kaitse
  Advokaadid saavad hinnata trahvide kohaldamise seaduslikkust ja aidata teil kohtus oma õigusi kaitsta. ArmyLaw'i advokaat seisab teie õiguste eest, vaidlustades trahvid.
  01
 • Väljapääs olukorrast
  Iga olukord on ainulaadne, ja professionaalne advokaat annab sageli nõuandeid, kuidas vältida tarbetuid probleeme.
  02
 • Võimalik täielik vabastamine ajateenistusest
  Sageli ei tea ajateenija ise, et tal on seaduslik õigus armeesse mitte minna. ArmyLaw'i advokaadid aitavad leida põhjused, mis teid seaduslikult ajateenistusest vabastavad.
  03
Ajal, mil ajateenistusega seotud probleemid võivad olla keerulised, on oluline meeles pidada, et ArmyLaw toetab teid 100% teie valikutes ja võimaldab teil SEADUSLIKULT mitte minna armeesse.

Lahtiütlemine:

Leiame, et teenima peaks iga eestlane, kes suudab ja tahab seda teha. See on vabatahtlik valik ja me toetame seda.

PETR, KES TASUB MIINIMUMPRAHI TÄNU ARMYLAW'LE!

Meie loo keskmes on Peeter, energiline ja andekas noormees Tallinnast. Kahekümneaastaselt kutsuti ta meditsiinikomisjonile.
Peeter, kes on loominguline muusik, leidis, et teda kutsuti komisjonile ilmumine katkestaks tema loomingulise tee, ja otsustas kutset ignoreerida. See otsus viis esimese trahvini 200 eurot ja juba nelja kuu pärast 1000 euro suuruse trahvini.
1200 eurot kõrvalejäämise eest meditsiinikomisjonist, trahv üliõpilasele minimaalse sissetulekuga!
See on täiesti ebaõiglane, kuid selline on tänapäeva tegelikkus. Mõistes olukorra tõsidust, pöördus ta ArmyLaw advokaadi poole.

Meie advokaadid viisid läbi põhjaliku uurimise ja selgus, et trahvi vaidlustamiseks on õiguslik alus. Kohtuistung oli pingeline, kuid ArmyLaw'i advokaadid esitasid argumente, veendes kohtu, et trahvi tuleks vähendada. Lõpuks otsustas kohus Peetri kasuks, trahv vähendati 200 euroni. Jah, see pole olukorra ideaalne lahendus, kuid realistlik!

Täna on 100% võimalik vältida trahve, kuid nende summa ja arvukus on tõenäoline.
PETR EI LÄHE ARMEESSE
Meie advokaadid on juba leidnud õigusliku aluse Peetri vabastamiseks ajateenistusest, nii et tal pole vaja oodata edasiseid trahve. See nõudis peaaegu 7 kuud pingelist tööd, kuid täna on Peeter 100% vaba inimene, kes ei oota hirmuga kutset. See lugu on näide sellest, kuidas õiguskaitse saab aidata kaitsta teie õigusi ja taastada õiglus keerulises olukorras.
Valite vabaduse? ArmyLaw aitab!
Valige vabadus, valige ArmyLaw.
TEENIDA vs MITTE TEENIDA
MÕTLE VEELKORD!
TEENIDA vs
MITTE TEENIDA
MÕTLE VEELKORD!
Saa teada, kuidas seaduslikult pääseda ajateenistusest
Andrei Vesterinen
Jurist. CEO

Loe ka:

Made on
Tilda